טלפון : 073-7051480 | כתובת:בר כוכבא 23 בני ברק

תביעות גירושין

אנו מודעים לכך כי גירושין היא תקופה של משבר בחיי בני הזוג. גם כאשר הגירושין מתקיימים ברוח ידידותית וללא מלחמות מאבקים, הפרידה כואבת. לא כל שכן כאשר שני בני הזוג נלחמים בשיניים ובציפורניים על הרכוש, על הילדים, על כל מה שלא יהיה, עד שקשה להאמין ששני אלה היו פעם חברים טובים ושותפים להקמת משפחה. עורך דין טוב לתביעת גירושין חייב להיות מצויד ברגישות רבה מצד אחד, ובנוקשות לעמוד על זכויות הלקוח שלו מצד שני. עליו להקפיד שהתהליך לא יימשך זמן רב מדי, ולא יותיר אחריו עוינות, מרירות ושנאה בלתי הפיכים בין שני הצדדים. שכן, שלא כמו בהליך משפטי רגיל, שבו הצדדים המתדיינים אינם אמורים להמשיך להתראות, בני הזוג שהם לרוב הורים לילדים ימשיכו במערכת היחסים ביניהם גם אחרי הגירושין. עורך דין אחראי חייב לסלול לפניהם את הדרך להמשך, שניהם ביחד וכל אחד לחוד.

מבחינה משפטית, מסכת הגירושין היא הסבוכה ביותר. החוק הדתי והחוק האזרחי לא תמיד עולים בקנה אחד, מסורות דתיות ועדתיות, משפחתיות וחברתיות מתנגשות אלה באלה, ושני הצדדים מערבים בתהליך רגשות עזים שמקשים להגיע להסכמה הדדית.

אם הגשתם תביעת גירושין או שאתם עדיין שוקלים לעשות זאת, פנו למשרדנו, ואנו נעזור לכם לעבור את המכשולים ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורכם ועבור ילדיכם.פנה אלינו ונחזור אליך בהקדם, שם: טלפון:דולפין מערכות חכמות Dolphinsoft intelligent systems