טלפון : 073-7051480 | כתובת:בר כוכבא 23 בני ברק

עריכת הסכמי ממון טרום נישואין / שלום בית/ גירושין/הורות משותפת

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים הנוגעים לתחום דיני המשפחה והמעמד האישי בכל השלבים שבהם נמצאים בני הזוג/ בני המשפחה, לרבות הסכמי טרם נישואין - הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמי שלום בית ולחילופין גירושין.

חשוב לציין, כי הסכמים כוללים את כלל הסוגיות הרלבנטיות המתנהלות במסגרת הליך גירושין, כגון סוגיית המשמורת והסדרי הראייה, מזונות הילדים, מזונות אישה, מזונות משקמים, סוגיית חלוקת הרכוש והזכויות הסוציאליות, ולפיכך מצריכים בקיאות ברזי תחום דיני המשפחה, לרבות בדיני החוזים.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ וליווי אישי בהליך מו"מ טרם כריתת הסכם, כאשר יובהר כי להליך זה ואופן ניהולו חשיבות מכרעת על המשך חייו של הלקוח, זכויותיו ורווחתו הכלכלית. לפיכך ישנה חשיבות רבה לבחירת עו"ד הבקיא ברזי הזכויות מן הדין ומן הפסיקה שלהן זכאי כל לקוח, וזאת על מנת לנתב את הליך המו"מ באופן אשר ימצה את זכויותיו ויגן על האינטרסים שלו.

יחד עם זאת, חתירה להסכם עשויה לחסוך התדיינות משפטית יקרה וארוכה לצדדים ומשרדנו מעודד זאת, אולם לא על חשבון ויתורים יקרי ערך אשר יפגעו משמעותית במי מהצדדים, ילדיהם והמשך החיים בנפרד. לפיכך, העצה המשפטית אשר יקבל הלקוח ממשרדנו לאורך ההליך תהא אותנטית ותואמת את מציאות חייו הספציפית.

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים ועתיר ניסיון בליווי מוצלח של לקוחות רבים בכלל שלבי ההליך, וישמח לעמוד לשירותכם במתן ליווי וייעוץ משפטי.פנה אלינו ונחזור אליך בהקדם, שם: טלפון:דולפין מערכות חכמות Dolphinsoft intelligent systems